Mobil Uygulama

Planlı ve titizlikle yapılması gereken bir çalışmadır. Mobil cihazımıza kolayca indirdiğimiz, her gün bir çok kez kullandığımız mobil uygulamalar, hayatımızı bir çok yönden kolaylaştırıyor ama her bir mobil uygulama, başarılı olmak için kullanıcıya ulaşmadan önce aşağıdaki zorlu adımlardan geçilerek hazırlanmalıdır.

 

Mobil Uygulama Neden Önemlidir?
Mobil cihazlardan internet ve bilgiye erişim, normal masaüstü ve sabit bağlantıları yakalamış ve hatta geçmiş durumda. Duyarlı web sitesi tasarımının sağladığı avantajlara rağmen, işlevsel olarak normal bir web sitesi ile sağlanamayacak bir çok özellik, cihazların özellikleri ve mobil uygulamalar aracılığıyla sunulmakta. Mobil uygulama geliştirme gerekliliğini incelediğimizde hangi mobil uygulamanın hangi platform için geliştirilmesini kısaca aşağıda özetleyelim.

 

 

Erişim: Android Uygulamaları
İster bir banka ister ufak bir hobi marketi olsun, rekabetin her alanda arttığı günümüzde tüketicisine yakın olmayı önemseyen firmalar, Android uygulamaları ile pazarlama ve satış şanslarını arttırıyorlar. Mobil uygulamalar üzerinden ürün tanıtımları, üyelik işlemleri ve tabii ki alışveriş yapılabiliyor. E-ticaretin kullanımının artması bir yana artık hızla m-ticaretin de hayatımıza girdiğini görüyoruz. Bu nedenle ERG Yazılım, müşterilerinin hizmet ve ürünlerini Android uygulamaları ile tanıtıp sunması konusunda da onlara destek veriyor.
Sadelik: iOS Uygulamaları
Sadece Google desteği ve bir çok akıllı telefon üreticisinin tercih etmesi nedeniyle erişimin daha fazla olduğunu anlattığımız Android’in en büyük rakibi iOS. Mobil uygulama denildiğinde elbette iOS ve Apple’ın yeri de ayrı. Yıllardır sürdürdüğü tavizsiz tasarım politikası ile Apple, diğer kitlelerden ayrışıyor. ERG Yazılım, sınırlı kontrollerin sonsuz bir yaratıcılıkla sunulabildiği, tasarımı ve içerdiği hazır elemanlar ile görselliğin kolaylıkla yakalandığı iOS platformunda da mobil uygulama geliştirmektedir

Hakkımızda

Erg Yazılım 2015 yılında kurulmuş, kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yazılımın en iyisini yapmayı kendisine hedef belirlemiş, genç, yetenekli ve azimli çalışanlardan oluşmuş bir firmadır.

Erg Yazılım

Anasayfa

Hakkımızda

İletişim

Anasayfa

Bize Ulaşın

24/7 Müşteri Desteği
info@ergyazilim.com.tr
Whatsapp 0546 209 79 05
0312 435 69 89 (Pbx)
Copyright 2017 © Erg Yazılım. All Rights Reserved.